Nieuws Nieuws

Nieuws

View more
Hansson & Hertzell

Kies Hansson & Hertzell voor het verkopen van uw eigendom

Hansson & Hertzell verkoopgids voor onroerend goed
16 nov 2023
Overweegt u uw woning aan de prachtige Costa Blanca te verkopen? Zoek niet verder! Hansson & Hertzell biedt een unieke mix van ervaring, transparantie en persoonlijke service waarmee we ons onderscheiden. Daarom kunt u de verkoop van uw woning aan ons toevertrouwen:


Ervaring aan de Costa Blanca

Omdat we zelf de levensstijl van de Costa Blanca leven en ademen, begrijpen we de fijne kneepjes van de lokale vastgoedmarkt. Met meer dan 14 jaar ervaring stellen onze diepgewortelde verbindingen met lokale bouwers, medewerkers en de gemeenschap ons in staat waardevolle inzichten te bieden die alleen komen met tijd en connecties.

Hansson & Hertzell veertien jaar ervaring in vastgoed



Strategische online/offline marketing

Onze expertise op het gebied van digitale marketing zorgt ervoor dat uw eigendom wordt gepresenteerd op de beste platforms, waaronder vastgoedportals zoals Idealista, ThinkSpain en Kyero. Voor luxe advertenties gebruiken we James Edition om de zichtbaarheid van uw woning onder kopers van luxe onroerend goed te vergroten.

Onze sterke aanwezigheid op sociale media en onze vaak bezochte website zorgen ook voor views voor uw woning. Bovendien bereikt ons uitgebreide offline netwerk kopers in heel Europa en de Verenigde Staten, waardoor de zichtbaarheid van uw eigendom wordt gemaximaliseerd.

Marketingstrategieën Hansson & Hertzell onroerend goed



Transparante contracten voor gemoedsrust

Voordat we aan het verkoopproces beginnen, zorgen we voor volledige transparantie. Onze zorgvuldig door onafhankelijke advocaten opgestelde contracten omvatten alle aspecten, van reserveringskosten en duur tot commissies en de wettigheid van het verkopen van een woning in Spanje. Deze toewijding aan duidelijkheid zorgt ervoor dat u bij elke stap goed geïnformeerd bent.


Betrouwbaarheid en eerlijkheid

Wij geven prioriteit aan betrouwbaarheid boven gelikte verkooptactieken. Voldoet een pand of opdrachtgever niet aan de normen, dan geven we eerlijke feedback. Uw tijd is waardevol en wij streven ernaar effectieve resultaten te leveren. Lees hier wat onze eerdere klanten te zeggen hebben.


Deskundige woningstyling

Presentatie is de sleutel! Wij gaan verder dan het gewone door home staging-diensten aan te bieden. Door gebruik te maken van de charme van planten, meubels en decoraties vergroten we de aantrekkingskracht van uw eigendom en trekken we een breder scala aan potentiële kopers aan.

Deskundige woningstyling Hansson & Hertzell vastgoed



Geavanceerde fotografie en virtuele rondleidingen

We omarmen de nieuwste technologieën op het gebied van fotografie, waaronder 360° virtual reality-rondleidingen, video's, plattegronden en drone-opnames. Deze meeslepende ervaringen stellen potentiële kopers in staat uw woning op afstand te verkennen, waardoor een blijvende indruk ontstaat voordat ze voet aan wal zetten in Spanje.

Vastgoedfotografie van Hansson & Hertzell



Concurrerende prijsstrategieën

Profiteer van onze jarenlange ervaring en marktkennis om een concurrerende, maar eerlijke prijs voor uw woning vast te stellen. Onze gezamenlijke marktanalyse houdt rekening met vergelijkbare eigendommen in de regio, zodat u zeker weet dat uw prijzen aansluiten bij de markttrends, maar dat ook voor u goed voelt.


Familiegerichte aanpak

Hansson & Hertzell is meer dan een bedrijf; het is een familiebedrijf. Ons hechte team van familie en vrienden werkt naadloos samen en zorgt voor een persoonlijk tintje tijdens het verkoopproces. Door de jaren heen hebben we goede relaties opgebouwd met onze opdrachtgevers, soms zelfs resulterend in vriendschap. Dit interpersoonlijke contact is iets waar wij binnen ons bedrijf trots op zijn.

Ontmoet ons team!


Meertalige expertise

Communicatie is de sleutel. Ons team spreekt Engels, Zweeds, Noors, Frans, Georgisch, Duits, Nederlands en soms Russisch, waardoor naadloze interacties met een breed scala aan klanten mogelijk zijn.

Meertalige vastgoeddiensten van Hansson & Hertzell



Kies Hansson & Hertzell voor een verkoopervaring die professionaliteit, warmte en een diep inzicht in het vastgoedlandschap van de Costa Blanca combineert. Neem vandaag nog contact met ons op om met vertrouwen aan uw vastgoed verkooptraject te beginnen!


Verkoop uw eigendom met Hansson & Hertzell


Vergeet Hansson & Hertzell niet te volgen op Facebook, LinkedIn, Instagram en YouTube om op de hoogte te blijven van al onze nieuwe projecten! Welkom bij Hansson & Hertzell en het gezondste land ter wereld!

Welkom bij Hansson & Hertzell en het gezondste land ter wereld!
Logo Hansson & Hertzell

Delen

Eigendommen

WhatsApp
Ring mig om denna fastighet