NYBYGGD VILLA I TORRE DE LA HORADADA Nybyggd villa i bostadsområde med gemensam pool i Torre de la Horadada som ligger 800 meter från stranden. Villa har 3 sovrum, 2 badrum, kök med öppen planlösning med vardagsrumsdelen, inbyggda garderober, terrass, privat solarium, trädgård och parkeringsplats. Torre de la Horadada ligger söder om Alicante i ett vackert läge vid kusten. De vackra stränderna i Torre de la Horadada och Mil Palmeras har fin sand vacker strandpromenad. Det finns massor av restauranger, barer och butiker, även vattensporter, dykning och snorkling. Det är bra förbindelser bara 40 minuter från Alicante och Murcias Corvera flygplatser, med stora kommersiella köpcentra och flera golfbanor inom räckhåll.
Digitala visningar gör det möjligt att träffa mäklaren på ett bekvämt sätt och få en visning av bostaden direkt i mobilen.
Informationen som ges här är föremål för felskrivningar och utgör inte en del av något kontrakt. Erbjudandet kan ändras eller dras tillbaka utan förvarning. Priserna inkluderar inte övriga omkostnader.
© 2025 Hansson & Hertzell Realty · Juridisk anteckning · Cookies policy · Privatliv · Web karta
Design: Mediaelx
Cookies gör att du kan anpassa din upplevelse på vår webbplats, berätta vilka delar av våra webbplatser människor har besökt, hjälpa oss att mäta effektiviteten i annonser och webbsökningar och ge oss insikt i användarnas beteende så vi kan förbättra vår kommunikation och produkter. Mer information
Först och främst tack för att du kontaktade oss.
Vi har mottagit din begäran om egenskapsreferensen:GNR-31073. En av våra agenter kommer att kontakta dig så snart som möjligt.
Först och främst tack för att du kontaktade oss.
Vi har fått en begäran om en rapport om du sänker priset på fastigheten med referensen: GNR-31073
Under tiden kan du titta på det här urvalet av liknande bostöder som kan vara av intresse för dig: