Välkommen till detta rymliga och ljusa parhus i ett lugnt bostadsområde i San Miguel de Salinas. Fastigheten har ett perfekt sydläge och ligger nära skolor, mataffärer och centrum.
Bostaden erbjuder ett stort vardagsrum med matplats, ett fullt utrustat kök i amerikansk stil, fyra bekväma sovrum, tvättstuga samt ett stort solarium med fantastisk utsikt över omgivningarna. Utomhus finns en privat pool, grillplats och en rymlig terrass att njuta av året runt.
Dessutom har huset en rymlig källare (underbyggnad) som för närvarande används som förråd, med möjlighet att omvandla till extra boyta.
Viktiga Funktioner
Parhus med sydläge
4 sovrum, 2 badrum
Privat pool
Stort solarium med utsikt
Fullt utrustat kök i amerikansk stil
Rymlig källare/underbyggnad
Tvättstuga
Grillplats
Delvis möblerad
Terrass med poolutsikt
Vitvaror ingår
Lugnt bostadsområde
Digitala visningar gör det möjligt att träffa mäklaren på ett bekvämt sätt och få en visning av bostaden direkt i mobilen.
Informationen som ges här är föremål för felskrivningar och utgör inte en del av något kontrakt. Erbjudandet kan ändras eller dras tillbaka utan förvarning. Priserna inkluderar inte övriga omkostnader.
© 2025 Hansson & Hertzell Realty · Juridisk anteckning · Cookies policy · Privatliv · Web karta
Design: Mediaelx
Cookies gör att du kan anpassa din upplevelse på vår webbplats, berätta vilka delar av våra webbplatser människor har besökt, hjälpa oss att mäta effektiviteten i annonser och webbsökningar och ge oss insikt i användarnas beteende så vi kan förbättra vår kommunikation och produkter. Mer information
Först och främst tack för att du kontaktade oss.
Vi har mottagit din begäran om egenskapsreferensen:HH-AW-HSI-384613. En av våra agenter kommer att kontakta dig så snart som möjligt.
Först och främst tack för att du kontaktade oss.
Vi har fått en begäran om en rapport om du sänker priset på fastigheten med referensen: HH-AW-HSI-384613
Under tiden kan du titta på det här urvalet av liknande bostöder som kan vara av intresse för dig: