3 sovrum - 3 badrum - lyxig nybyggnad - privat pool - privat parkering - persienner - förvaring - utrustat kök - terrass - takterrass
Hansson & Hertzell presenterar stolt dessa fantastiska moderna 3 sovrum, 4 badrum hem, beläget i ett bostadsområde i hjärtat av Sucina - bara 8 enskilda fastigheter var och en med sin egen privata pool. Dessa villor med planlösning är inredda i 2 plan och består av en stor rymlig öppen planlösning med matplats, separat tvättstuga, liten garderob och kök med frukostbar - fullt utrustad med modern design vägg och basenheter utrustade med induktionshäll, ugn och designfläkt. De 3 dubbelrummen har alla eget badrum med inbyggda garderober, ett ligger på första våningen med stora altandörrar som leder ut till terrassen och ytterligare två sovrum ligger på första våningen igen med altandörrar som leder till en stor privat solterrass. Utanför fastigheten är en generös trädgård med en bilresa till parkeringsområdet - stor L-formad pool med jacuzzi och vattenkaskad. Fastigheterna kommer också med förinstallerad luftkonditionering och förinstallation för satellit-TV. Denna "exklusiva" fas III-utveckling av bara 8 privata hem ligger i ett bostadsområde, mittemot ett parkområde - nära alla bekvämligheter, gångavstånd till stadens centrum (8 minuter) med en mängd barer, butiker och restauranger. Mar Menor och alla faciliteter som det har att erbjuda ligger bara en kort 15 minuters bilresa bort, det finns många golfbanor i närheten och den nya Murcias internationella flygplats vid Corvera ligger bara 25 minuter bort.
Sucina är en äkta spansk gemenskap med en mindre befolkning av välintegrerade brittiska expats. Det finns mindre turism, så byn är lugnare än några av kustorterna och företagen är öppna året runt. Denna lilla by ligger 15 minuter inåt landet från kuststaden San Javier och är omgiven av golfbanor och attraktiva orter. När du närmar dig byn från sydost kommer du att märka olivlundar kantade med attraktiva kaktusar. Oliver utgör en av stadens viktigaste inkomstkällor, som exporteras tillsammans med mandel, meloner, vete, kronärtskockor, bönor, citroner, tomater och andra produkter. Gå till byns centrum till dess palmkantade torg, där du hittar en vacker gammal kyrka som reser sig över staden i sina nyanser av ros och guld. Njut av en lat eftermiddag och prova några av de lokala rätterna på restaurangerna och kaféerna.
Välkommen till Hansson & Hertzell och det hälsosammaste landet i världen!
Informationen som ges här är föremål för felskrivningar och utgör inte en del av något kontrakt. Erbjudandet kan ändras eller dras tillbaka utan förvarning. Priserna inkluderar inte övriga omkostnader.