Villa · Nybyggnad Los Alcazares · Ref. GNR-85903

550.000€
Pris per m2 5.500€/m2

Villa · Nybyggnad Los Alcazares · Ref. GNR-85903

Beskrivning

Nyproduktion vid La Serena Golf i Los Alcázares

Pris per m2 5.500€/m2
Byggd 100m2
Tomt 274m2
Sovrum 3
Badrum 2
Pool Ja

Nybyggda bostäder vid La Serena Golf i Los Alcázares Moderna lägenheter och villor vid golfbanan i Costa Cálida Beläget i Los Alcázares, en charmig kuststad i regionen Murcia, erbjuder detta nybyggda bostadsområde en förstklassig livsstil i direkt kontakt med naturen och golfbanan. Bostadsområdet ligger i La Serena Golf, en 18-hålsbana känd för sin plana terräng, vackra sjöar och tekniska utmaningar som den rådande Levante-vinden medför. Detta exklusiva bostadsområde består av 30 moderna lägenheter och 10 envåningsvillor, alla designade för maximal komfort och stil, med panoramautsikt över golfbanan och det omgivande landskapet. Bara 1,7 km från stranden och centrum erbjuder området en lugn och välförbindelse. Avstånd till viktiga sevärdheter: Murcia internationella flygplats: 35 km Alicante flygplats: 95 km Dos Mares shoppingcenter: 15 km Puerto Deportivo Los Alcázares: 2 km Roda Golf: 4 km Cartagena centrum: 25 km Eleganta lägenheter med rymliga terrasser eller takvåningar med privata solterrasser Lägenheterna har 2 eller 3 sovrum och finns på bottenvåningen och mellanvåningarna med stora terrasser eller som takvåningar med privata solterrasser. Varje lägenhet har tillgång till en gemensam trädgård i medelhavsstil och en stor pool, perfekt för avkoppling och umgänge i solen. Parkeringsplatser i ett underjordiskt garage och hissar i varje hus ger extra bekvämlighet. Exklusiva villor i ett plan med privata pooler De 10 fristående villorna har 3 sovrum, 2 badrum och en toalett, allt på en våning, utformade för ett smidigt boende mellan inne och ute. Varje villa har en privat pool, en trädgård, ett förråd och privat parkering. Deras läge precis vid golfbanan erbjuder fri utsikt. Högkvalitativa ytbehandlingar och energieffektiv design Alla bostäder har: Aluminiumfönster med värmeisolerande glas och motoriserade fönsterluckor LED-belysning och svarta designbrytare i hela huset Inredda badrum med duschkar i plast och glasskärmar Förinstallerad luftkonditionering Hissar i lägenhetshus Förråd i villorna Modernt kök och öppen planlösning Bo vid havet och grönskan Detta bostadsområde är perfekt för golfälskare, strandentusiaster och alla som söker ett lugnt liv på Costa Cálida. Med modern arkitektur, utmärkta bekvämligheter och en oslagbar omgivning är dessa bostäder perfekta både för permanent boende och som investering. Kontakta oss idag för att boka ett besök och upptäck ditt framtida hem i Los Alcázares.

Egenskaper

Sovrum: 3
Badrum: 2
Byggd: 100m2
Tomt: 274m2
Pool : Ja
Kök : 0
Near Bus Route
Location: Coastal, Urbanisation
Air Conditioning: Pre-Installed
Near Golf / Golf Resort Property
Double Bedrooms: 3
Useable Build Space: 90 Msq.
Number of Parking Spaces: 2
Beach: 1700 Meters
Parking - Space
WC: 1
Terrace: 39 Msq.
Trädgård
Privat pool
Patio
Solarium: Yes
Gated
Near Schools
Near Commercial Center

Vi erbjuder digitala visningar!

Digitala visningar gör det möjligt att träffa mäklaren på ett bekvämt sätt och få en visning av bostaden direkt i mobilen.

Plats

Gör en förfrågan

Responsable del tratamiento: Hansson & Hertzell Invest S.L., Finalidad del tratamiento: Gestión y control de los servicios ofrecidos a través de la página Web de Servicios inmobiliarios, Envío de información a traves de newsletter y otros, Legitimación: Por consentimiento, Destinatarios: No se cederan los datos, salvo para elaborar contabilidad, Derechos de las personas interesadas: Acceder, rectificar y suprimir los datos, solicitar la portabilidad de los mismos, oponerse al tratamiento y solicitar la limitación de éste, Procedencia de los datos: El Propio interesado, Información Adicional: Puede consultarse la información adicional y detallada sobre protección de datos Aquí.
POWERED BY HABENO

Liknande bostäder

WhatsApp
Ring mig om denna fastighet