Hansson & Hertzell Presenterar: Charmigt Radhus med 3 Sovrum i La Mata
Är du redo att omfamna det kustlivet i all sin prakt? Letar du inte längre! Hansson & Hertzell är stolta över att presentera detta charmiga radhus med 3 sovrum och 2 badrum i La Mata.
Höjdpunkter i fastigheten:
Detta radhus ligger i hjärtat av La Mata och erbjuder den perfekta kombinationen av bekvämlighet och kustskönhet. Här är anledningar att göra det till ditt nya hem:
1. Strandnära njutning: Du är bara en kort promenad från den fantastiska La Mata-stranden. Njut av solen, sanden och havet när du vill.
2. Sydvästlig solsken: Med en sydvästlig orientering får denna egendom naturligt ljus, vilket skapar en varm och välkomnande atmosfär under hela dagen.
3. Bekvämlighet i fokus: Alla viktiga tjänster och bekvämligheter finns inom räckhåll, vilket gör vardagen enkel.
4. Natursköna vyer: Vakna upp till den lugnande havsutsikten och koppla av på din egen privata terrass med utsikt över den gemensamma poolen och grönskande områden.
Ta chansen att äga ett charmigt radhus i La Mata, där du kan njuta av havsutsikt, använda en gemensam pool och omfamna den ultimata kustlivsstilen.
Kontakta Hansson & Hertzell idag för att boka en visning och göra denna strandretreat till din egen.
Digitala visningar gör det möjligt att träffa mäklaren på ett bekvämt sätt och få en visning av bostaden direkt i mobilen.
Informationen som ges här är föremål för felskrivningar och utgör inte en del av något kontrakt. Erbjudandet kan ändras eller dras tillbaka utan förvarning. Priserna inkluderar inte övriga omkostnader.
© 2025 Hansson & Hertzell Realty · Juridisk anteckning · Cookies policy · Privatliv · Web karta
Design: Mediaelx
Cookies gör att du kan anpassa din upplevelse på vår webbplats, berätta vilka delar av våra webbplatser människor har besökt, hjälpa oss att mäta effektiviteten i annonser och webbsökningar och ge oss insikt i användarnas beteende så vi kan förbättra vår kommunikation och produkter. Mer information
Först och främst tack för att du kontaktade oss.
Vi har mottagit din begäran om egenskapsreferensen:HH-EME-329. En av våra agenter kommer att kontakta dig så snart som möjligt.
Först och främst tack för att du kontaktade oss.
Vi har fått en begäran om en rapport om du sänker priset på fastigheten med referensen: HH-EME-329
Under tiden kan du titta på det här urvalet av liknande bostöder som kan vara av intresse för dig: